BLOG
Dijital Dünyada Yaratıcılığın Sınırı Yoktur!
GERİ DÖN
10LineMedia
11 Mart 2016
10LineMedia

10lineMedia, sizin için özel olarak oluşturulmuş pazarlama stratejilerini oluşturur ve size en uygun reklam ve pazarlama bütçesiyle hedeflerinize en kısa zamanda ve en verimli şekilde  ulaşabilme olanakları sunar.

10linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. “Sniper Marketing”  stratejilerimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz. Offline pazarlama stratejilerinizi online mecralarda yeni baştan kurguluyor ve online pazarlama stratejinizi belirliyoruz.

 

10linemedia olarak verdiğimiz hizmetlerimiz:

 

1- STRATEJİ, PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI: Her kurumun birbirinden farklı yöntem ve yolları olduğunu bilerek size özel çözüm önerileri üretiyoruz. 10linemedia olarak, kuruluşunuzun verimliliğini arttırmanızda ve kurumsal stratejinizi belirlemenizde sizlere destek oluyoruz. Kurumunuzun stratejisini profesyonel olarak değerlendiriyor, yeni pazarlar ve iş kollarındaki durumu tahlil etmenizde kolaylık sağlıyoruz. Mevcut pazarlama stratejilerinizi nasıl etkin pazarlama yöntemlerine çevirebileceğinizi ve performansınızı etkileyen faktörleri tecrübeli ekibimizle sizlere sunuyoruz. Online pazarlama danışmanlığı ve yönetimi, pazarlama stratejisi oluşturma, pazarlama planı / bütçesi oluşturma, pazarlama yönetimi, müşteri ve dağıtım kanalları analizi ve stratejisi geliştirme, Türkiye’de ve dünyada oluşan yeni trendlerin takip edilmesi ve sunulması, sektörel analizler, pazarlama stratejinizi belirleyecek verileri detaylı biçimde sunuyor ve yön veriyoruz.

2- WEB ANALİZLERİ: Web sitenize ait istatistikleri inceleyerek, hangi anahtar sözcüklerinin ve arama motorlarının sitenize akış sağladığını belirliyoruz, bu sonuçlarla aynı zamanda anahtar kelimelerin yeni müşteri potansiyelinize yönelik sonuçlarını da görüyoruz. Bu bilgiler bize, arama pazarlaması ve sosyal medya kampanyalarınızda gerekli optimizasyonu sağlamak için yapılması gereken uygulamaları bulmamızda yardımcı oluyor.

3- WEB VİDEO PAZARLAMASI: Günümüzde, her gün; Facebook, Twitter ve Youtube üzerinden çok sayıda video izlenmekte,  internet kullanımının yaygınlaşması, geliştirilen mobil aplikasyonların daha sık kullanılması, kurumların müşterilerine doğrudan ulaşmalarında çeşitli kolaylıklar sağlıyor. WebVideo uygulamaları da kurumların marka bilinirliğini arttırmanın ve satış hedeflerini arttırmanın en önemli yollarından biri. Biz, internet pazarlama uzmanları olarak, video reklamlarınızı Google ve benzeri arama motorlarında üst sıralara çıkaracak birikim ve deneyime sahibiz. Web siteniz için yenilikçi çözümlerimiz ve uzman kadromuz ile yanınızdayız.

4- YARATICI TASARIM UYGULAMALARI:  Markaların kurumsal kimlik oluşturmasında günümüzdeki en önemli noktalardan biri yaratıcı ve özgün bir biçimde hazırlanmış Web siteleridir. Markalarınız, profesyonelce hazırlanmış bir Web sitesi ile çok sayıda kişiye ulaşacak ve potansiyel müşteri sayınızı arttırabileceksiniz. Kurumsal kimliğinize uygun bir web sitesi ile kampanya ve ürünlerinizi hedef kitlenize en doğru biçimde aktaracak, etkili bir SEO çalışması ile satış hedeflerinize ulaşacaksınız. 10linemedia olarak biz, yaratıcı ve etkileyici tasarımlarımızla fark yaratıyoruz ve Web sitenizin uzman ellerde olacağının garantisini veriyoruz.

5- GADGET UYGULAMALARI: Google içerik ağı sitelerinde kullanılan Gadget reklam uygulamaları, görsel ve işitsel öğeleri bir arada kullanabilmesi ve interaktivite özelliği nedeniyle son dönemde Banner uygulamaların yerini almaya başlıyor. Hedef kitlenin marka sadakatini arttırmaya yönelik çalışmalarda özellikle tercih edilen Gadget uygulamalar, video izlenilebilirliği, anket olanakları, Web site arama özelliği, kullanıcı etkileşimleri gibi pek çok teknik özelliği sunmasının yanı sıra kullanıcıların hangi eylemleri gerçekleştirdiği, hangi bölümlerde vakit harcadığı ve hangi bağlantılara tıkladıkları gibi ölçümleme raporlarını almanıza da olanak sağlar.

6- E- MAİL PAZARLAMASI: E- Mail Pazarlama, kurumların en sık kullandığı pazarlama yöntemlerinden birisi; iyi yönetilmesi, müşteri eğilimlerine yönelik analiz araçlarının yerinde kullanılması ve Spam’e dönüşmediği durumlarda geri bildirim oranı yüksek olacak, bu da satış hedeflerine yaklaşılmasını sağlayacaktır. Seçilen başlıklar, kullanılan kelimeler kullanıcıların gelen kutularında dikkat çekecek şekilde hazırlanmalı ve kullanıcının gönderilen E- Mail’i açması hedeflenmelidir. Akıllı telefon ve tablet kullanımının yaygınlığı göz önünde bulundurularak hazırlanan e-postaların mobil uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

7- ADGAMES: Kişilerin ürünleriniz hakkında konuşmasını ve dilden dile dolaşmasını sağlamak için her zaman geleneksel yöntemleri denemek efektif olmayabilir. Adgames de bunun için etklili yöntemlerden biri. Potansiyel müşteri ağı yaratmadan, bire bir etkin rol üstlenen Adgames; oyunların sonunda sunulan ödüllerle, kullanıcılardan toplanan kişisel bilgilerin tam ve kesin olmasını hedefliyor. Sizler için basit soru-cevap oyunlardan, karmaşık macera oyunlarına kadar yaratıcı oyunlar geliştiriyor, Web sitenize, bloglarınıza, sosyal medya mecralarınıza entegre ediyoruz.

8- SOSYAL AĞ PAZARLAMASI:  Günümüzde Sosyal medya ağları, her geçen gün sayısı ve kullanıcısı artan mecralar olmakta, bizler, deneyimli kadromuzla, gelişen sosyal medya ağlarını takip ederek bu ağları kullanma yollarını belirliyoruz. Sosyal ağlar doğru analiz edildiğinde, marka imajını güçlendirir, marka bilinirliğinin daha geniş kitlelere ulaşmasını, ürün ve hizmetlerinizle ilgili geri dönüşler hakkında doğrudan bilgi sahibi olmanızı sağlar. 10linemedia olarak, kurumunuza uygun sosyal medya optimizasyon çözümleriyle hizmetinizdeyiz.

9- SEM UYGULAMALARI: Offline pazarlama stratejilerinin mantrası;  “Yerleşim, Yerleşim, Yerleşim” olabilir, fakat online pazarlama stratejilerinin tamamen farklı bir mantrası var; “Hedeflenmiş Trafik, Hedeflenmiş Trafik, Hedeflenmiş Trafik.. Peki, nasıl sağlanır bu trafik? Hedef kitlenizin var olduğunu varsaydığınız mecralarda yer almak yerine, sizi arayan hedef kitlenin bulunduğu yerde var olarak; yani arz ile talebi buluşturarak. Başarılı Adwords kampanyaları, doğru biçimde arz ile talebi buluşturduğundan yüksek geri dönüşler sağlıyor, marka fırsatları yaratıyor. 10limemedia olarak pazarlama bütçenizi en verimli şekilde yöneterek, kampanyanızdan maksimum getiri sağlıyoruz. Biz Sniper-Marketing’cileriz ve bütçenizin her kuruşu bizim için çok değerli.

10- SEO UYGULAMALARI: Arama Optimizasyonu, arama motorlarının çalışma metodlarını kavramaya yönelik anlayışa sahip, üzerinde iyi konsantre olunması gereken yüksek rekabetin olduğu bir çalışmadır. 10linemedia, konusunda uzman çalışanları ile arama motoru sektörü içinde yer almaktadır ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sürekli gelişim halindedir. Arama motoru optimizasyonu işinin belirsiz dünyasında, sürece yönelik doğrudan yaklaşımlarla aldığımız olumlu sonuçlar, arama pazarlamasında kendimize olan güvenimizi arttırmıştır. SEO sürecimizi uygulayarak, siz de web sitenizde aynı başarıyı elde edebilirsiniz.

BAĞLANTIDA KALIN
ETİKETLER

sosyal medya

dijital pazarlama

dijital medya

web tasarım

twitter

yazılım

mobil yazılım

facebook

seo

mobil uygulama

pazarlama

web yazılım

sosyal medya pazarlama

instgram

dijital medya ajansı

google

dijital ajans

tasarım

web site

web site tasarımı

SEO

SEM

mobil

mobil uygulamalar

arama motoru optimizasyonu

sem

arama motorları

web sitesi

özel çözümler

özel yazılımlar

mobil yazılım firmaları

online pazarlama

aselsan

responsive

reklam

tipografi

logo

web tasarımı

akıllı telefonlar

hashtag

sosyal medya reklamları

sosyal medya ajansı

youtube

blog

marketing

web yazılım firmaları

google adwords

adwords

tutkumuz

yaratıcı fikirler

yaratıcı çözüm

özel strateji

uzman

çalışma

Yaratıcı

fikirler

etkin

destek

çözümler

bizkimiz

PDI Dijital Medya Ajansı

web tasarım fiyatları

web tasarım firmaları

web tasarım ajansları

windows yazılım

yazılım programları

yazılım dilleri

mobil aplikasyonlar

10linemedia

online media

online reklam

defacto

doctoturkey

online doktor

online hastane

isportfoy

portföy

alpet

Anel Grup

Anel

medicopin

ikinci görüş

tıbbi görüş

pdi

pdi dijital medya ajansı

akad

Altay

Altınbaş Holding

altınbaş

holding

Arkhe Mimarlık

arkhe

mimarlık

Aytemiz Petrol

aytemiz

petrol

groupama

Çelikel Vakfı

Closh Butik

Dumankaya-Toyota

Eae Elektrik

E-Kolay

Else Elektrik

Erus Grup

Exen Madeni Yağlar

Güvensan Temizlik

Halk Emeklililk

Halk Factoring

Halk Sigorta

Halk Yatırım

Halk Portföy

Hediye Listen

İcdas Grup

Kaner Grup

kenanordu

Lukoil

Maya Araştırma

Online Medicashop

Meri Lou

Petro Black

Plasko

Rasen İnşaat

Sümer Varlık

Sunset

Tskb Kariyer Atölyesi

Turkoil

Vega Ajans

Vizyoneks

Yamasa

aselsannet

dol

doğanonline

doğan

online

kanal

kanald

home

video

kanaldhomevideo

Else İnşaat

Else Tekstil

Erb Yapı

Erb Teknoloji

Erkil İnşaat

Doğan Music Campany

Akad Surgical

Positive Card

Total

superonline

medya ajansı

sosyal medya reklamcılığı

seo nedir

seo analizler

search engine optimization

mobile

mobile yazılım

mobil yazılım uygulamaları

eticaret

e-ticaret

web arayüz tasarımı

arayüz tasarım

web site tasarım

animasyon

tanıtım

2D

3D

2D animasyon

3D animasyon

marka kimliği

Mobil Uygulama

mobil cihaz

tabletler

Google Play

App Store

Web Analizi

Google Analytics

Yandex Metrica

yandex

bing

web tasarı

Logonun Marka için Önemi

logo tasarımı

grafik tasarımı

Hashtag Nedir?

googleplus

Finaldeyiz

Viral Pazarlama

viral reklam

viral reklamlar

navigasyon

web navigasyonu

web site navigasyonu

web navigasyonu nedir

İllüstrasyon

dijital İllüstrasyon

sosyal ağ reklam

Dijital Strateji

twitter card

twitter analitik servisi

dijital dönüşüm

dijital dünya

reklam ajansları

dijital reklam ajansları

dijital reklam

dijital reklam bütçeleri

social media

sosyal medya ölçümleme

neden dijital ajans

dijital ajans faydaları

dijital ajanslar

dijital firmalar

blog nedir

neden blog olmalı

blog sayfasının faydaları

blog sayfası

blog sistemi

sms pazarlama

cep telefonları

gif

gif kullanımı

sosyal medyada gif

instgram reklamları

instgram reklamı

facebook reklam

twitter reklam

sosyal medya nedir

sosyal medya tarihi

sosyal medya hakkında

sosyal medya araçları

içerik oluşturma

içerik hazırlama

özgün içerik

doğal içerik

Influencer Marketing

Influencer Marketing Nedir

pazarlama otomasyonu

yazılım uyguylamaları

pazarlama stratejisi

k kuşağı

sanal gerçeklik

vr

vr teknoloji

içerik paylaşımı

içerik paylaşım saati

içerik paylaşım saatleri

içerik paylaşım zamanı

ykuşağı

dijitalajans

dijital marketing

linkedin

linkedin nedir

linkedin önemi

sosyal medya trendleri

sosyal pazarlama

web sitesi tasarımı

web tasarım ve kullanıcı ilişkisi

sosyal medya platformu

sosyal medya faydaları

sosyal medya firmaları

periscope nedir

periscope

dijital ajans firmaları

periscope nasıl kullanılır

web yazılım dilleri

programlama dili

uygulama yazılımları

Snapchat ve Dijital Pazarlama

snapchat

mobil uygulama geliştirme

mobil tasarım

Internet of Things (IoT) Nedir?

A/B Testing Dijital Pazarlama Stratejisi

arama motoru optimizasyonu

arama motoru

akıllı telefon

mobil uygulama tasarımı

remarketing

network

gmail

gmail reklam

ürün ve hizmet pazarlama

Wattpad Nedir?

Adblock (Reklam Engelleme) ile Tüketici İlişkisi

adsense

google adsense

youtube reklam

Sosyal Medya Yarışmalarının Faydaları Nelerdir?

#startup #dijitalpazarlama #webtasarım #webyazılım #sosyalmedya #girişim

Sosyal Medya Kriz Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

Dijital Pazarlama Araçları

Müşteri Memnuniyeti ve Satış İlişkisi

Google Plus ile SEO’nuzu Güçlendirme Yolları

Mobil Uygulama Güvenliği Hakkında

site tasarımı

tasarım için gerekenler

web tasarım için kurallar

Müzik Sektörü ve Dijital Pazarlama İlişkisi

Dijital Medya Ajansınız ile Dijital Reklam Stratejileri

dijital ajans

dijital medya ajansı

dijital pazarlama

Twitter’da Yapılmaması Gerekenler Nelerdir?

10LINEMEDIA
Biz 10Linemedia olarak Türkiye’de online reklam ve pazarlama sektörüne yenilikler getirmeyi hedefleyerek yola çıktık. Stratejimiz ile reklam ve pazarlama bütçenizi maksimum verimle kullanıyor ve reklam geri dönüş oranlarınızı yükseltiyoruz.